Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Park Novy Bor - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Park Novy Bor - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Park Novy Bor - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Park Novy Bor - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Park
Zizkova 269
Novy Bor 47301
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Park ubytovanie Novy Bor Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel Park ubytovanie Novy Bor

Hotel Novy Bor Park *** PARKHOTEL Nový Bor svojim vybavením a komfortom zodpovedá medzinárodnému štandardu. Prevádzka hotela bola zahájená v júli 1996.

Nový Bor Parkhotel leží v parku v strede mesta a patrí medzi jeho výrazné dominanty. Budova hotela vznikla spojením pôvodnej novoklasicistickej vily s nadväzujúcim novým krídlom hotela a reštaurácie. Interiéry hotela zdobí expozícia moderného českého skla predných umelcov.

Parkhotel Nový Bor ubytovanie:
Parkhotel zodpovedá medzinárodnému 3-hvězdičkovému štandardu. Ubytovacia kapacita je 80-100 lôžok, , tvorí ju 35 dvojlôžkových izieb a 5 apartmánov ( 3 malé a 2 veľké ). Bezbariérový prístup, 2 izby sú vybavené pre handicapované osoby.

Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchou či kúpeľňou, balkónom, telefónom, satelitom – televíziou, minibarom a príslušenstvom ( trezor, fén, žehlička …).

Hotel Nový Bor ubytovanie Parkhotel reštaurácia:
Reštaurácia: Ponúka českú a svetovú kuchyňu otvorenú denne: Raňajky 7.00 – 9.30, Obedy 11.00 – 14.30, Večere 17.30 - 23.00

Kaviareň – lobby bar otvorené denne 14.00 – 02.00

Parkhotel ubytovanie Nový Bor služby:
Hosťom je k dispozícii: recepcia, zmenáreň, trezor, letná terasa, reštaurácia, kaviareň + lobby bar, salóniky, predaj skla, herňa, taxi služba, pranie pádla, kadernícky salón, masáže, fitness centrum. Hotel je vybavený protipožiarnou signalizáciou.
 
Hotel Nový Bor ubytovanie Parkhotel parkovisko:
Auto / Bus parkovisko pri hoteli, kamerou strážené, nočný strážnik, kapacita 35 osobných áut, 3 autobusy

Parkhotel ubytovanie Nový Bor okolie:
Nový Bor je centrom výroby českého skla s dlhoročnou tradíciou. Mesto leží v severných Čechách na úpätí Lužických hôr, v blízkosti niekoľkých hraničných prechodov do Nemecka a Poľska. Vzdialenosť od hlavného mesta ČR – Prahy, je 90 km.
 

Hotel Novy Bor Park - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Novy Bor Park - hotel má reštauráciuHotel Novy Bor Park - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Novy Bor Park -  kadernictvo - holičstvoHotel Novy Bor Park - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Novy Bor Park - Iybz sú vybavené televízoromHotel Novy Bor Park - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Novy Bor Park - Izby s vlastnou toaletouHotel Novy Bor Park - v izbach je telefon
Email: hotel-Novy-Bor-Park@cz-hotel.eu